SKUPINA ZA SPREMEMBO ŽIVLJENJSKEGA STILA

Pozdravljeni,

Prosimo vas, da posredujete spodnje vabilo vašim članom.

Tokrat vabimo k sodelovanju vse tiste, ki si želite nekaj več in ste za to pripravljeni tudi kaj storiti. Na Zvezi društev slepih in slabovidnih Slovenije bomo pričeli z nizom srečanj skupine za spremembo življenjskega stila. To je odlična priložnost, da naredite dobro podlago novoletnim sklepom in preklopite svoje sanje na dejanje.

Skupino bo vodil Marino Kačič. Če se želite pridružiti srečanjem, nam to sporočite čim prej na telefonsko številko klicnega centra: 01 4700 244 ali na e-naslov:  klicni.center@zveza-slepih.si.

Izkušnje kažejo, da je sprememba o kateri vsak pri sebi razmišlja, lažja in hitrejša, če se na to pot poda v skupini ljudi, ki ima podoben cilj, saj na ta način dobi znanje, izkušnje in podporo podobno mislečih. Vabimo vas, da izkoristite to priložnost in naredite nekaj dobrega zase. Veseli bomo, če boste informacijo posredovali še drugim. S skupino bomo pričeli v primeru prijave vsaj 5 oseb.

Lep pozdrav in ostanite zdravi.

Tajništvo ZDSSS

VABILO