SEMINAR ZA DRUŽINE – BIOTERME

Za nami je še en uspešno izpeljan dvodnevni seminar za družine našega društva, ki smo ga izvedli ta vikend  v Biotermah v Mali Nedelji. Zahvaljujemo se ekipi našega društva, ki že vrsto let zelo uspešno pripravlja, organizira in izpelje te seminarje, na katerih naši slepi in slabovidni otroci z svojimi družinami pridobivajo nova znanja, izkušnje, informacije, ki jim koristijo v njihovem vsakdanjem življenju pri spopadanju z slepoto in slabovidnostjo in kar je veliko vredno, med marsikaterimi so se spletle zelo tesno prijateljske vezi in si znajo pomagati tudi izven naših seminarjev. Vsakič se nam pridruži kakšna nova družina in vse družine so vedno znova zelo vesele in hvaležne, da organiziramo tovrstne seminarje. Na mladih svet stoji in obljubljamo vam, da se še bomo naprej  trudili za vas.