OBVESTILA

MDSS Maribor vas vljudno  vabi, da se vključite v naslednje posebne socialne  programe, ki se izvajajo v prostorih društva na Gospejni ul. 11 v Mariboru.

Avgust 2018

• V četrtek 23. 8. 2018 ob 10:00 uri je skupina za samopomoč,
  • Vsak ponedeljek ob 15:00 uri je vrtno kegljanje na društvenem vrtu,
  • Vsak četrtek med 14:00 in 17:00 uro je Marko Bezjak na voljo za inštrukcije in svetovanje  glede mobilnih telefonov in računalnikov,
  • Vsak četrtek od 9:00 do 17:00 ure imate možnost igranja govorečega pikada, showdawna in druženja, če želite igrati izven tega termina pokličite v pisarno društva.

Vabila

Srečanje slepih in slabovidnih žena Slovenije

Spoštovani!

Vabljeni na srečanje slepih in slabovidnih žena Slovenije, ki bo v torek 28.8.2018.

Prispevek je odvisen od števila prijavljenih. V kolikor ste zainteresirani nam čim prej sporočite.

Program dogajanja in vabilo najdete na spodnji povezavi.

Vabilo na srečanje slepih in slabovidnih žena Slovenije

Prisrčno vabljeni in pozdravljeni!

Kopalni dan

MDSS Maribor organizira kopalni dan v Izolo, ki bo v četrtek 30. 8. 2018. Odhod avtobusa ob 6.
uri izpred železniške postaje v Mariboru. Prispevek na udeleženca je 18€ (zajema prevoz in
kosilo). Cena velja za prijavljenih najmanj 30 udeležencev. Prijave sprejemamo do ponedeljka
27.8.2018. Prisrčno vabljeni in pozdravljeni.

Srečanje slepih in slabovidnih planincev

MDSS Nova Gorica, vas vabi na 48. Srečanje slepih in slabovidnih planincev Slovenije, ki bo v soboto 1.9.2018 ob 10 uri na Cerju.

Razgledni vrh Cerje se nahaja na vrhu 343 m visokega hriba nad Mirnom. Pot poteka po asfaltni cesti, delno skozi gozd. Od parkirišča do vrha nas vodi približno 3 km dolga pot z blagim vzponom. Na vrhu je prečudovit pogled na morje in vipavsko dolino. Pohod bo voden. Vsak udeleženec dobi topel obrok.

Zaradi lažje organizacije, se prijavite  v pisarni društva do srede 22.8.2018 do 12 ure. Prispevek za prevoz je odvisen od števila prijavljenih.

Na tej povezavi najdete še več informacij:  Srečanje planincev 2018

Prisrčno vabljeni in pozdravljeni!