OBVESTILA

MDSS Maribor vas vljudno  vabi, da se vključite v naslednje posebne socialne  programe, ki se izvajajo v prostorih društva na Gospejni ul. 11 v Mariboru.

Julij 2020

Pozdravljeni!

1. Obvestilo

MDSS Maribor vas vljudno  vabi, da se vključite v naslednje posebne socialne  programe, ki se izvajajo na društvenem vrtu v Mariboru (za varnostno razdaljo in zaščitno opremo maske ter razkužila bo poskrbljeno):

• V četrtek 16. 7. 2020 ob 10:00 uri je skupina za samopomoč,
  • Vsak ponedeljek in četrtek ob 15:00 uri je trening vrtnega kegljanja.

V kolikor potrebujete prevoz za vključevanje v posebne socialne programe društva nas obvestite vsaj tri dni pred datumom željenega prevoza.

1. Obvestilo

MDSS Maribor organizira družabno srečanje in kopanje v Izoli, ki bo v torek 7.7.2020. Odhod ob 6:00 uri izpred železniške postaje v Mariboru. Prispevek na udeleženca je 18€ (zajema prevoz in kosilo). Obvezna je prijava do petka 3.7.2020 do 10:00 ure. Prisrčno vabljeni!

1. obvestilo

Obveščamo vas, da boste imeli člani možnost najema društvenega dvosobnega stanovanja na Machovi ulici v Mariboru. V kolikor vas najem zanima nas kontaktirajte.

Druga obvestila

Obveščamo vas, da smo dosegljivi v času uradnih ur v ponedeljek in sredo med 8:00 in 12:00 ter v četrtek med 15:00 in 17:00 uro.  Za osebni obisk se je potrebno naročiti po telefonu 02/228-34-20 ali po e – pošti info@drustvo-mdssmb.si